Як покази українських фільмів роблять свій вклад у перемогу


Війна росії проти України змусила багатьох українців покинути свої домівки й шукати безпеки в інших містах країни та закордоном, а чиїсь домівки взагалі знищила.

Відтак, українці потребують моральної та психологічної підтримки, відчуття впевненості у перемозі, єдності та мотивації переживати складні часи. Українські військові, які боронять нашу країну, також потребують підтримки для підняття морального духу та мотивації для активного спротиву та боротьби. 

Тому українське кіно надає моральну підтримку всім, хто її потребує, і доносити до українців віру у перемогу та відчуття єдності.

З цією місією та ідеєю 6 серпня 2022 року стартував Національний тур «Кіно заради Перемоги!» За рік, набувши популярності та отримавши потужний відгук серед військових, у червні 2023-го запустився вже ІІІ етап туру. 

Загалом автори фільмів завітали на 84 покази Туру, спілкувались з глядачами, влаштовували автографсесії та робили емоційні фото. Велику кількість показів відвідали амбасадори Туру: Богдан Бенюк, Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Ахтем Сеітаблаєв та Олексій Тритенко. Серед зірок що завітали на покази для представлення своїх стрічок були також Катерина Степанкова, Заза Буадзе, Віолета Кіртока, Михайло Іллєнко, Марина Кошкіна, Андрій Мостренко, Андрій Суярко, Лариса Руснак, Богдан Жданов та десятки інших.

 

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти