Як Netflix і Google допомагають зберегти українську культуру


У Давосі на панельній дискусії «Від захисту культурної спадщини України до сприяння інвестиційним перевагам у всьому світі» за участі різних компаній, зокрема Google і Netflix, говорили про збереження і диджиталізацію української культурної спадщини.

Для цього просувається українські креативні і культурні індустрії, створюються український цифровий контент.

«Технології найкраще використовувати в руках найкращих людей. Коли почалася війна ми зрозуміли, що потрібно робити більше для України та співпрацювати з МКІП» – зазначила Марта Послад, директорка з питань громадської політики у Центральній та Східній Європі та Трансатлантичному регіоні, Google.

Тим часом, Netflix запустив український інтерфейс, доступний не тільки для користувачів в Україні, а в усьому світі. В компанії запевнили, що українські фільми, серіали, документальні фільми розглядають як суттєву частину української культурної спадщини, тому продовжують додавати нові фільми та серіали, дубльовані українською.

«Ми надали 15 тисяч доларів грантів 50-ти project командам; 100 грантів – аудіовізуальному сектору для розвитку професійних навичок; співпрацюємо з міжнародними експертами у сфері аудіовізуального мистецтва, надаючи освітні курси для українських професіоналів під час війни. Тому хочу запевнити: ми і надалі в 2023 році будемо працювати з Міністерством культури та інформаційної політики. Ми з Україною, ми підтримуємо Україну в цей складний час», – повідомив Алекс Лонг, директор з питань громадської політики та перспективних територій в регіоні Європи, Близького Сходу та Африки, Netflix.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти