Work.ua розриває договори з компаніями, що досі не вийшли з російського ринку


Відтепер Work.ua припиняє надавати будь-які свої послуги компаніям та брендам, які досі не вийшли з російського ринку, і розриває з ними всі контракти.

«Півтора року повномасштабної війни довели, що ті компанії, які досі не вийшли з російського ринку, це вже точно не тому, що поки не змогли чи не встигли. Вони не хочуть. Гроші для них дорожчі, ніж життя людей. А отже, їм не має бути місця в Україні. Ми всі розуміємо, що співпраця будь-якого бізнесу з нашим ворогом — це його підсилення. На податки, які платить бізнес, працюючи в росії, виготовляються ракети, що летять нищити нас і наші міста».

Компанія розриває контракти на загальну суму понад 5 мільйонів гривень на рік, повертає гроші їхнім власникам і додає, що не хоче бути причетними до діяльності цих компаній в Україні та світі.

Work.ua розриває договори з компаніями, що досі не вийшли з російського ринку - Новини. Останні новини України та світу. Bignews.ua
Фото: Glenn Carstens-Peters\Unsplash

Перший санкційний список базується на даних сайту НАЗК «Війна і санкції» та їхнього списку «Міжнародні спонсори війни», а також проєкту Leave Russia від Київської школи економіки.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти