Всеукраїнський флешмоб на підтримку мешканців окупованих територій


6 березня стартує флешмоб «Єдине серце України» за ініціативою руху спротиву «Жовта стрічка». Мета – підтримати сміливих українців, які чинять спротив в окупованих містах.

Всеукраїнський флешмоб на підтримку мешканців окупованих територій - Новини. Останні новини України та світу. Bignews.ua

У березні 2014 та 2022 років десятки тисяч українців виходили на мітинги у тимчасово окупованих Донецьку, Мелітополі, Херсоні, Бердянську, Енергодарі, Новій Каховці та інших містах. Сьогодні опір продовжується підпільно. Учасники руху малюють проукраїнські плакати та графіті, пов’язують жовту стрічку як символ опору російській окупації і щодня нагадують, що Україна єдина і неподільна. У складі руху вже понад 7000 активістів.

▪️ Як долучитися: викласти у соцмережі світлину з половинкою серця на фоні свого міста з гештеґом #ЄдинеСерцеУкраїни і теґом @yellowribbonua. Українці в окупованих містах зроблять фото з другою половинкою. Організатори поєднають фото у колажі та опублікують на своїх офіційних сторінках. Не забувайте про власну безпеку та безпеку ваших рідних.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти