Вклад в Перемогу України


29 вересня 2023 року у Києві в Національному центрі ділового і культурного співробітництва «Український Дім» по вул. Хрещатик,
ЗА ПІДТРИМКИ ТА УЧАСТІ ПРЕДСТАВНИКІВ ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ, ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ, відбулося нагородження кращих представників Української нації в допомозі Силам оборони України у війні з Росією,
національною відзнакою Орденом пошани «Гордість і Слава України».

Національна відзнака «Орден пошани – «Гордість нації», започаткований в 2013 році за ПІДТРИМКИ ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ спільно з УІВЦ «Галактика», разом з Міжнародним Благодійним Фондом «Незламна Українська Нація».
За всі роки існування національної відзнаки Орден пошани «Гордість нації» отримали нагороду більше ніж 90000 українців з різних галузей життєдіяльності країни. Цьогоріч 90 учасників, серед них волонтери, військові медики, медики, освітяни, будівельники, меценати, аграрії, державотворці. Цей захід вшанує тих, хто прикладає максимум зусиль для нашої спільної Перемоги України.

Вклад в Перемогу України - Новини. Останні новини України та світу. Bignews.ua Вклад в Перемогу України - Новини. Останні новини України та світу. Bignews.uaВклад в Перемогу України - Новини. Останні новини України та світу. Bignews.ua

У кожного свій фронт. Одні стоять на передовій, інші — добрими справами і конкретними людськими вчинками забезпечують життєдіяльність країни, добробут населення, допомагають ЗСУ та об’єднують націю.

Власник комерційної групи «GL-7»
Тищенко Ілля Григорович з Полтави, людина яка своїми діями неодноразово підставляла плече в допомозі захисникам і продовжує це робити, сказав при отриманні ним почесного Ордену слова, які повинні стати квінтесенцією життя всієї нації:
«Від того, що кожен з нас робить сьогодні залежить де ми і наша держава будемо завтра.
Кожен на своєму місці робить свій вклад в Перемогу України».

Наразі, як і всі українці, прагнемо й повинні всі діяти, як Ілля Тищенко, задля скорішого беззаперечного Переможного Миру і назавжди.
Ми повинні розуміти, наскільки ми всі залежимо від Перемоги. І, звісно, всі свої зусилля, всі свої можливості, весь свій час приділяти, як і більшість свідомих громадян, – в підтримку Батьківщині.
Тільки одна мета. Тільки одне бажання: Бути корисним своїй країні!
Разом – вистоїмо і переможемо!
Донатьте на ЗСУ!

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти