ВИКРАДЕННЯ МАЛОЛІТНЬОЇ ДИТИНИ СПІВРОБІТНИКАМИ ДБР


Закон України «Про Державне бюро розслідувань» (ДБР) містить статтю, згідно якої, особи, які призначаються на посади рядового і начальницького складу даного правоохоронного органу, складають присягу, у відповідності до якої клянуся завжди залишатися відданим Українському народові, неухильно додержуватися Конституції та законів України, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина, честь держави, бути чесним, сумлінним і дисциплінованим, зберігати державну та іншу охоронювану законом таємницю. При цьому кожен із скадаючих дану присягу запевняє нас – громадян України про усвідомлення своєї високої відповідальності.

Але для багатьох із тих, хто склали таку присягу головною метою є «сісти» на посадове крісло у ДБР і використовувати це як владний інструмент, наданих їм повноважень для вчинення беззаконня та корупції.

Таким чином, 23.02.2023 співробітниця ДБР Владислава Лало вирішила, що Конституція та закони України  – їй не писані і вона має вдосталь повноважень, аби серед білого дня викрасти малолітню дитину із дитячого садочка.

Так, Владислава Лало залучила до своїх злочинних дій співробітників ДБР та Національної поліції, зокрема працівник ГУ НП у Київській обалсті Ярослав Величко безпосередньо із Владиславою Лало проникли на територію дитячого садочка зі сторони чорного входу, завдали тілесних ушкоджень вихователю, яка намагалася боронити дитину та виконувала свої посадові та громадянські обов’язки, та викрали дитину.

Не відомо, чиї інтереси таким чином намагалася захистити Владислава Лало, але точно не дитини. Адже що назавжди залишиться у пам’яті чотирирічного хлопчика? Як спокійного дня, коли він бавився з однолітками, його схопили люди у формі та без його звичних речей і одягу по морозній лютневій погоді силою несли до автомобіля, а потім відвезли в невідомому напрямку, хоча він цього не хотів, був наляканим, плакав і пручався?

Хіба наші захисники на передовій за таке життя для дітей України борються? Наші захисники своїми життями виборюють право кожного громадянина жити вільно та бути захищеним на території своєї країни. І в першу чергу це мали б розуміти співробітники правоохоронних органів, які покликані охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина.

Для нас із вами, дорогі читачі, це лише черговий екшн на сторінках онлайн-видань, однак мова йде у прямому сенсі про долю малолітньої дитини, а тому дана подія має набути максимального розголосу.

Редакція готова надати право особам, що згадані в матеріалі, представити власну оцінку та позицію щодо обставин справи.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти