В Україні збираються побудувати школу за допомогою 3D-принтера


У Львові продовжується будівництво навчального корпусу школи: за допомогою технології 3D-друку. Будівництво триватиме близько 5 тижнів.

Концепцію проєкту створила київська майстерня balbek bureau. За даними Міністерства освіти та науки України, внаслідок повномасштабного вторгнення в Україні пошкоджено понад 2 000 і зруйновано 277 шкіл. Технологія 3D-друку допоможе швидко та ефективно відбудувати інфраструктуру України в майбутньому.

Будівництво навчального корпусу розпочалося у листопаді 2022 року. На першому етапі команді вдалося закласти фундамент майбутньої школи, але процес був зупинений через масовані ракетні обстріли з боку росіян, проблеми електропостачання та погодні умови. Роботи відновили навесні: команда планує завершити зведення стін і даху в червні цього року.

За концепцією, навчальний корпус матиме один поверх, який включає класні кімнати, учительську, санвузли та хол з інклюзивним простором. 90% матеріалів, необхідних для будівництва, виготовлені в Україні.

Технологія 3D-друку має переваги: 3D-принтер допомагає зводити будівлі швидше і вимагає залучення лише двох операторів. Крім того, можна більш точно та ефективно використовувати ресурси, скорочувати витрати на матеріали.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти