В Україні запрацював застосунок для дослідження мапи, історії та культури регіонів


Спеціалісти Luxoft, за підтримки компанії внутрішніх ініціатив по розробці благодійних проєктів, створили інтерактивний застосунок з мапою для вивчення України.

В Україні запрацював застосунок для дослідження мапи, історії та культури регіонів - Новини. Останні новини України та світу. Bignews.ua

Він розроблений на основі даних із відкритих джерел як безкоштовний ресурс для всіх бажаючих розширити свої знання географії України та регіональних особливостей.

Як це працює

Застосунок дозволяє вивчати різні місця країни, отримувати інформацію про її географію, історію та культуру, а також перевіряти свої знання шляхом у тестуваннях. Крім того, можна відстежувати свій прогрес за категоріями.

“Під час війни багато українських родин були змушені покинути свої домівки й переїхати у різні куточки світу. Ми залишилися і відчули потребу робити корисні речі на місці, зокрема такі, що сприяли б обізнаності. І саме діти та їх спроби призвичаїтись до навчання в інших країнах підказали ідею, що для них і їхніх батьків було б добре мати інтерактивну мапу України з можливостями контурних карт, яку не треба возити із собою, оскільки вона завжди доступна онлайн. Саме тому ми вирішили створити інтерактивний вебзастосунок для вивчення мапи України. Трохи згодом зрозуміли, що він може бути цікавим і для іноземців”, — пояснює Поліна Солодовнікова, проджект-менеджерка проєкту.

Застосунок доступний українською та англійською мовами. Головна ідея — заохотити користувачів до подальшого дослідження культури, історії та традицій України.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти