В Україні з’явилась платформа для вшанування пам’яті померлих захисників


В Україні з’явилась безкоштовна платформа Inheart, яка дозволяє зберігати спогади про померлих близьких. Тут можна створювати альбоми зі світлин, публікувати відеозаписи, листи та інші особисті спогади про померлого в межах персональної сторінки.

«Коли з життя пішла моя близька людина, всі ритуальні процеси лягли на мене. Багато аспектів у цій сфері здалися мені застарілими, нелогічними. Частину з них можна і варто було б діджиталізувати. Наприклад, пам’ять про померлого. Ось так і народилася ідея проєкту. Відтепер кожна людина зможе зберегти спогади про своїх близьких у єдиному безпечному та зручному місці», — пояснює Олександр Сидоров, засновник Inheart.

  • ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
  • Безпека даних. Інформація Зберігатиметься на кількох серверах в різних країнах, що робить архівацію даних більш надійною.
  • Геолокація поховання. Розробники додали змогу передавати точні координати, щоб користувачі платформи могли ділитися ними з родичами чи друзями.
  • Персональна сторінка. Сторінка пам’яті створюється самостійно та заповнюється базовою інформацією. Нею можна поділитися з близькими померлої людини за допомогою посилання: всі небайдужі можуть залишити теплі слова, додали спільні фото або відео.
  • QR-код. Користувач отримує його від розробників сервісу після створення сторінки; його можна розмістити на могилі, що відвідувачі могли переглянути життєпис і спогади про померлого.

Наразі також розробляється модуль для збереження пам’яті про загиблих українських захисників у повномасштабній війні з росією.

 

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти