UNITED24 та ЛУН анонсували спільний проєкт


Компанія ЛУН запустила моніторинг будівництв на Київщині, який дає змогу переглядати прогрес у відновленні будинків, пошкоджених через війну. Гроші на відновлення збирає платформа UNITED24.

Фотокореспонденти команди знімають об’єкти та використовують застосунок із запатентованою технологією. Кожен будинок фотографують з однакового ракурсу. На основі знімків з дрона створюють 3D-моделі будинків у їх актуальному стані.

«Кожна людина, яка пожертвувала для України хоч один долар, хоч мільйон, зможе відчути причетність до нашої історії завдяки проєкту UNITED24 та ЛУН. Дізнатися більше про сам будинок, прочитати щемкі історії мешканців, побачити на інтерактивній карті місце, де він знаходиться, і завдяки 3D-моделі краще зрозуміти масштаби руйнування та необхідність підтримки», — розповідає Ярослава Гресь, координаторка платформи UNITED24.

Загалом UNITED24 має зібрати на 18 будинків 719 мільйонів гривень. Наразі на відбудову перераховано майже 639 мільйонів гривень. Ще понад 50 мільйонів зібрано на рахунку Міністерства інфраструктури.

Всі охочі можуть підтримати збір на 5 будинків. Мета — зібрати ще 28 369 770 гривень.

 

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти