UNITED24 розпочала проєкт до Дня Незалежності


Фандрейзингова платформа UNITED24, яку засновував Володимир Зеленський, оголосила старт проєкту 24 000 Friends of Ukraine. Він присвячений Дню Незалежності України.

Благодійникам з усіх країн пропонують оформити щомісячну підписку на символічну суму — 24 долари. Ідея — залучити людей з усього світу до регулярної підтримки боротьби українського народу проти агресора. Початкова мета — 24 000 підписників.

“Число 24 важливе для України. Це День Незалежності, а також день початку повномасштабної війни, яка змінила життя кожного з нас. 24 години на добу Україна бореться за свою свободу, а світ підтримує нас у цій боротьбі. Платформа UNITED24 — підтвердження такої підтримки, адже через неї на потреби України донатять люди зі 110 країн” — зауважив Андрій Шевченко.

Підписка доступна за напрямом «Медична допомога»; регулярні пожертви підтримают працю українських медиків. За понад три місяці роботи придбали 35 апаратів ШВЛ, 22 рентгенівські установки з С-арками, 83 наркозно-дихальні апарати, 9 операційних столів, 5 дитячих апаратів ШВЛ та 57 автомобілів швидкої медичної допомоги типу С.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти