UNITED24, «Повернись живим» та monobank організовують збір на 10 000 дронів-камікадзе


Фонд «Повернись живим», фандрейзингова платформа UNITED24 і monobank організували проєкт «Операція «Єдність». Мета — придбати 10 000 FPV-дронів з боєкомплектом на суму 235 мільйонів гривень для ЗСУ.

«Ця війна — боротьба технологій. Старлінки, морські дрони, системи ситуаційної обізнаності, БпЛА — все це змінює ситуацію на полі бою. Значення простих у використанні та недорогих дронів-камікадзе важко переоцінити. Тож ми раді оголосити збір, який підкреслює важливість об’єднання. Операція «Єдність» — хороший приклад спільної ініціативи великих гравців фандрейзингу заради спільної мети», — зазначає Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій України, міністр цифрової трансформації України.

Закупівлю дронів-камікадзе, а також їхню передачу військам здійснюватиме фонд «Повернись живим».

Серед усіх, хто зробить внесок, організатори проєкту розіграють спеціальні призи: бойовий прапор, піднятий у нещодавно звільненому селі П’ятихатки на Запоріжжі, зустріч з амбасадорами UNITED24, 100 платинових карток mono, на п’яти з яких лежать 100 000 гривень тощо.

«Від початку повномасштабної війни через «банки» mono на благодійність було зібрано понад 25 мільярдів гривень. Водночас ми бачимо, наскільки важче стало і благодійникам, і фондам, які допомагають Україні під час великої війни. Тож ми не тільки об’єднуємо зусилля, але й додаємо до збору лоти, які мають його підсилити», — говорить Олег Гороховський, співзасновник monobank.

Зробити донат можна на сайті «Повернись живим» або на банку monobank.

Також Гороховський подякував компаніям, які вже зробили внески: 1 млн грн від Comfy; 1 млн грн від Intertop; 500 тис. грн від ІнтерХім; 500 тис. від StudyUA.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти