«Укрпошта» випускає благодійні марки до Дня памʼяті загиблих захисників


До Дня памʼяті загиблих українських захисників «Укрпошта» запустила передзамовлення особливої (благодійної) марки — «Вічна Памʼять».

«Укрпошта» випускає благодійні марки до Дня памʼяті загиблих захисників - Новини. Останні новини України та світу. Bignews.ua

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті загиблих захисників України. Ця дата встановлена для вшанування пам’яті героїв, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій російсько-української війни на сході країни – Іловайську трагедію.

«Ми маємо памʼятати, завдяки кому можемо прокидатися та чекати гарних новин і в цивільному житті, і на фронті. Завдяки кому, вже за декілька днів, наші діти знову підуть до школи. Тому Укрпошта оголошує випуск марки до Дня пам’яті Захисників України. Дата, започаткована у 2019 році, сьогодні набула ще глибшого змісту. Тепер ми вшановуємо памʼять героїв, які щодня виборюють свободу для всієї України та наше право на існування, як нації», — розповів гендиректор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський.

На марках зображена ілюстрація «Журба» (2016 рік) українського художника Олега Шупляка.

Марку та конверт можна придбати у відділеннях Укрпошти. Три гривні з продажу кожного випуску підуть на допомогу дітям загиблих захисників України.

 

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти