Українці почали виготовляти білизну для жінок-військових


З початку повномасштабного вторгнення захисницям видають чоловічу форму — зокрема білизну. Над розвʼязанням цієї проблеми працюють різні фонди, Міністерство оборони України та бізнеси. 

Український бренд жіночої білизни brabrabra долучився до створення комплектів спіднього для жінок-військових. Пробні зразки у виробництві, а восени героїні отримають комплекти, які складатимуться з топу та двох трусів.

У ЗСУ служить близько 42 тисяч жінок: вони користуються комплектами для цивільного користування, що не розраховані на різні навантаження і можуть підвести у будь-який момент. Недоступність відповідної білизни для захисниць має серйозні наслідки для комфорту та здоровʼя.

«При виконанні завдань, та коли немає змоги перевдягнутися по декілька днів, важливо щоб білизна була максимально комфортною, зручною. Тому що це не тільки комфорт, а й про жіноче здоровʼя», — додала Ніколь, військова.

У червні 2023 року МОУ рекомендувало до впровадження літню форму і спідню білизну для військовослужбовиць. Однак за нормою, прийнятою Міноборони, захисниці отримуватимуть лише по одному комплекту білизни на рік — чого недостатньо, особливо в гарячих точках. Таким чином brabrabra своєю кампанією «brabrabrave» частково закриє потреби в належній кількості білизни.

Спираючись на первинні розробки армій США, Ізраїлю, Німеччини та Канади разом з власною експертизою, brabrabra створює спіднє для жінок-військових, зручне в будь-яких екстремальних обставинах. Тестування білизни відбувалося з серпня минулого року для перевірки відповідності та функціональності комплектів.

Знаходячись на фронті, захисниці далеко не завжди можуть прийняти душ і випрати речі. До «ідеального» комплекту тактичної білизни захисниці мають чіткі критерії: комфорт, надійність та якість. Це включає спіднє з високоякісних матеріалів, які забезпечують вентиляцію та відведення вологи, а також зручні крої, що не обмежують рухів і підходять для використання разом з бронежилетом.

Саме тому цивільна жіноча білизна не може задовольнити базові вимоги захисниць. 

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти