Український серіал уперше відзначить прем’єру на Netflix


1 листопада 2023 року на стримінговій платформі Netflix відбудеться прем’єра українського серіалу «Перші дні». Він висвітлює початок повномасштабного вторгнення росії до України очима киян, знятий Film.ua.

Прем’єра також відбудеться у Польщі, Чехії, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, країнах Балтії та Балкан. А в деяких країнах, як-от  в Ісландії, Австралії, Франції, стрічку показуватимуть національні телеканали. В Україні серіал транлюватиме «1+1» у 2024-му році.

«Серіал став наймасштабнішим спільним виробництвом з іншими країнами з лютого 2022 року. А також це перший український проєкт, що фактично замовили іноземні канали, — і покажуть його саме українською», — зазначає Катерина Вишневська, директорка з розвитку та копродукції FILM.UA Group і продюсерка проєкту.

Автори надихались історіями містян, які залишалися у столиці в лютому-березні 2022 року. Це звичайні люди, що опинилися в надзвичайних умовах, проте зберегли людяність, любов до близьких і віру в майбутнє.

Кожен епізод — художній мініфільм, натхненний справжніми подіями, а деякі персонажі мають прототипів у реальному житті.

FILM.UA Group — найбільша в Східній Європі вертикально інтегрована група компаній у сфері кіно- і телепродакшена. Група займається розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією і доставкою аудіовізуального контенту, а також надає повний спектр сервісів.

 

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти