У США запустили проєкт, присвячений українській креативній економіці


i am u are — масштабний проєкт про креативну економіку України в США. Мета – презентація країни та її економіки під час триденного заходу в Нью-Йорку 24-26 березня 2023 року.

i am u are – платформа та захід, що напряму підтримує більше 100 брендів, та розвиває інвестиційну привабливість України. Організатори: Анна Пагава, комунікаційна агенція GOGŌLA, Христина Скрипка. Частина прибутку буде передана UNITED24, а головним charity-партнером стала платформа donut.

У межах проєкту будуть реалізовані: ярмарок, виставка, презентації стартапів. Івент має стати місцем, де найвидатніші українці зможуть представити свої проєкти, налагодити співпрацю та вийти на діалог з американською спільнотою та інвесторами.

“З самого початку війни, моєю мрією було зробити захід, який відповідатиме рівню сучасної України та презентуватиме її креативну економіку. Багато фактів про Україну є різними проявами так званої шароварщини — надто спрощеного і досить поверхневого сприйняття української культури. Іноземна аудиторія часто з подивом для себе виявляє, що, Україна — не тільки країна з глибоким історичним корінням, але й прогресивна та сучасна держава, яка має неймовірні технологічні, фешн та лайфстайл бренди. Це те, що ми хотіли б підкреслити, і причина, чому я ініціювала створення цього проекту” – Анна Пагава, засновниця GOGŌLA

Учасники будуть представлені у різних категоріях: fashion, книги, кераміка, технології, product design, етнографія та інше. Особливої уваги заслуговує відділ етнографії, до якого долучилися унікальні майстри з найвіддаленіших куточків України: Музей Івана Гончара, Carpathian Cult, ShchukaRyba, Viltse, Lashko family, Old Khata Project, Bubny in Ukraine, Petrichuk Bohdan, Hutsul Authentica та багато інших учасників.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти