У Каннах покажуть фільм про евакуацію з небезпечних територій України


У Каннах покажуть документальний фільм спільного виробництва Польщі, Франції та України «Звідки куди» (Skąd dokąd) про евакуацію з небезпечних територій України.

Фільм ілюструє збірний образ українських біженців – дітей, жінок, літніх людей та чоловіків, які після вторгнення росії змушені покинути свої домівки і їхати у невідоме майбутнє. Мета — знайти безпечний притулок.

У Каннах покажуть фільм про евакуацію з небезпечних територій України - Новини. Останні новини України та світу. Bignews.ua

Українці сідають в евакуаційний автобус і розповідають про фізичні та моральні травми, які їм довелось пережити. За кермом сам режисер, який везе героїв подалі від війни та допомагає врятувати їхні життя.

«Понад рік тому я долучився як волонтер до перших евакуацій з польсько-українського кордону, а потім з віддалених районів Чернігівщини та Донбасу. Ми створили ефективну транскордонну мережу волонтерів, які допомагали під час війни. Це свідчення того, як формується дружба перед спільною загрозою зла. Ідея фільму з’явилась по дорозі, в евакуаційному автобусі», – розповідає режисер Мачек Хамела.

«Звідки» (Skąd) та «куди» (dokąd) – це звичайні запитання, які ставляться при спробі пройти через безліч контрольних пунктів, що розташовані на території України.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти