У харківському метро з’явилися постери: «Харків = Незламність»


Відтепер на станціях харківського метро можна побачити надихаючі постери. Мета — підбадьорити містян, що користуюься метро.

Цей проєкт продовжує співпрацю Нової пошти з Київським метрополітеном.

Як це було

На початку березня у київському метро з’явилися повідомлення від Нової пошти: «Станція вільних людей незалежної України», «Перехід на станцію “Українська мова”», «Не притулятися, але можна обійматися».

“Навесні минулого року пасажирські перевезення відновилися, але розклад руху потягів залишається нестабільним через регулярні обстріли міста. Цією ініціативою ми хочемо підбадьорити пасажирів харківського метро і тих, хто переховується на станціях під час повітряних тривог. Попри всі труднощі Харків вистоїть, а Україна переможе!” — коментує Олена Плахова, директорка з управління репутацією Нової пошти.

Відтак, понад 20 нових бордів з’явилися на станціях нового міста; вони передають харківський колорит і специфіку життя тут під час війни: «Харків = незламність», «Харківські комунальники, ви неймовірні!», «Що б не сталося, зустрінемося біля “Градусника”», «Перейти на українську легко: як з “Університету” на “Держпром”» та інші.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти