У додатку Дія з’явилися нові сервіси


У застосунку Дія тепер доступні чотири нові сервіси: електронні пенсійне посвідчення, посвідка на проживання, документи англійською і послуга шерингу авто.

Для користування нових послуг, користувачам потрібно оновити додаток.

1. Вперше стали доступними англомовні версії закордонного паспорта, водійського посвідчення, техпаспорта. Права і техпаспорт мають міжнародне кодування (ЄС, США, Канада). Щоб документи відображалися англійською, потрібно перемкнути мову.

2. Пенсійне посвідчення двох видів – за віком та спеціальні. Для відображення у Дії, вони мають бути видані після 2014 року. Пенсійне за віком підтягнеться автоматично, а спеціальне необхідно завантажити самостійно.

3. Посвідка на тимчасове чи постійне проживання. Також особи з посвідками зможуть створювати Дія.Підпис та користуватися сервісами Дії. Підтягнуться посвідки у вигляді пластикової картки (почали видавати з 2018 року). Також необхідно мати ідентифікаційний номер (РНОКПП).

4. Шеринг авто. Повернули в Дію послугу шерингу авто, яка була тимчасово призупинена через війну. Тепер ви можете поділитися власним чи отримати техпаспорт іншої людини, сплатити штраф, якщо порушили ПДР.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти