У «Дії» з’являться нові сервіси


У застосунку «Дія» з’явиться 6 нових сервісів. Деякі з них наразі проходить бета-тестування.

Заява на шлюб. Отримання послуги триватиме до 15 хвилин. Хтось один із партнерів може заповнити заяву в Дії, а інший підписати її електронним підписом.

Заміна посвідчення водія. Через повномасштабне вторгнення реєстри не працювали. До того ж удосконалюють послугу, щоб замінити права можна було не лише з ID-карткою, а й із закордонним паспортом чи посвідкою на постійне або тимчасове проживання для іноземців. Отримати права можна у форматі digital first.

Скасування належного користувача. Восени повернули шеринг авто в Дії. Тепер працюють над тим, щоб у Дії була можливість скасувати належного користувача.

Витяг про несудимість. Якщо ваші дані є у відповідних реєстрах, отримати витяг у Дії зможете протягом кількох хвилин. Уся необхідна інформація підтягнеться автоматично.

Судові рішення. Отримати відповідний документ можна в кілька кліків. Він підписаний електронним підписом судді й має таку саму юридичну силу, що й паперовий документ.

Розмитнення авто. Це одна з найбільш очікуваних послуг у Дії. Профільний комітет парламенту вже підтримав зміни до законодавства. Тепер їх залишилося допрацювати й ухвалити. Після цього можна буде розмитнити авто в кілька кліків у застосунку.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти