Суддю районного суду міста Києва тимчасово відсторонено від роботи


Суддю Святошинського районного суду міста Києва Іванну Миколаєць тимчасово відсторонено від здійснення робочих повноважень. Про це повідомляє пресслужба ВККС.

  • ЩО ВІДОМО:

14 серпня 2023 року на засіданні колегії Вищої кваліфікаційної комісії суддів України розглядалося питання про недостовірність (і неповноту) відомостей або тверджень, указаних суддями у декларації доброчесності та декларації родинних зв’язків. За результатами перевірки було ухвалено рішення визнати підтвердженою інформацію про недостовірність (і неповноту) відомостей, указаних суддею Святошинського районного суду міста Києва Іванною Миколаєць (Єросова) у декларації родинних зв’язків за 2013-2017 роки.

  • НАСЛІДКИ:

За це статтею 107 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» передбачено притягнення до дисциплінарної відповідальності. Рішення щодо подання про звільнення з посади ухвалила Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 11 січня 2021 року. Також, згідно зі частиною сьомою статті 49 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і частиною другою статті 62 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», враховуючи рішення Вищої ради правосуддя, суддю Миколаєць Іванну Юріївну відсторонено від здійснення правосуддя.

Колегія ВККС також визнала непідтвердженою інформацію про недостовірність (і неповноту) тверджень, указаних суддями Апеляційного суду Одеської області Анатолієм Заїкіним та Восьмого апеляційного адміністративного суду Володимиром Качмарем у деклараціях доброчесності судді за 2017 рік.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти