Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського представили стартапи на Web Summit 2023


Інноваційні розробки студентів ФІОТ КПІ ім. Ігоря Сікорського та ГО «Розвиток ІТ освіти» були представлені на Web Summit 2023 у Португалії.

Цьогоріч найбільша ІТ-конференція світу зібрала понад 70 000 учасників, серед яких 25 українських стартапів та скейлапів. Стенд команди привернув загальну увагу. 

“Зараз триває війна. І всі в Україні зосереджені на досягненні однієї спільної мети — Перемозі! Одночасно Україна вже сьогодні розбудовує своє майбутнє з більш сучасною та інноваційною економікою, що стане частиною європейської. Саме такі проєкти, які представлені сьогодні, можуть стати технологічним проривом у завтра, просуваючи нашу країну на лідерські позиції”, — Марина Михайленко, Повноважний Посол України в Португальській Республіці.

ГО «Розвиток ІТ освіти» вдруге долучається до заходу. Перший візит відбувся у 2021 році з презентацією робота-асистента HU-Bot. Цьогорічні розробки — біонічний протез руки, дрон для дослідження водойм та технології для розвідувальних БПЛА, що долають ворожі засоби радіоелектронної боротьби.

Проєкти студентів вразили експертів та зацікавили інвесторів. 

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти