Редакційна політика

Викладені нижче засади редакційної політики створенні для надання належних умов формування якісного та неупередженого контенту. Адже наша головна мета – це об’єктивна інформація, що не заангажована та надається швидко і достовірно.

Інформаційне агентство “БігНьюс” підтримує демократичні та журналістські стандарти в середовищі ЗМІ та власної компанії. Ми завжди аналізуємо наш контент на достовірність та дотримання стандартів перед публікацією на сайті агентства. Працівники “БігНьюс” поділяють стандарти журналістської етики. “БігНьюс” залишає право за співробітниками на дискутування та спростування тієї чи іншої інформації.

 

Засади редакційної політики є обов’язковим правилом для всіх, хто долучається до створення інформаційних програм компанії, незалежно від місця роботи та форми співпраці: на позаштатній, штатній основі чи в незалежній компанії-виробнику.

Порушення цих засад може бути підставою для звільнення працівника.

 

Наше інформаційне агентство не поділяє та не задовольняє політичні, етичні, релігійні, або фінансові інтереси, у жодному випадку – ані з метою власного збагачення, ані в будь-яких інших цілях. Ми за достовірність та об’єктивність.

Організації-донори, які фінансують “БігНьюс” не мають впливу на редакційну політику. Ми виконуємо свої зобов’язання перед ними в межах окремих проєктів, однак це не дає жодним стороннім організаціям та особам права втручатись у роботу журналістів, нав’язувати свою думку редакції та накладати власні обмеження.

Ми підтримуємо рівноправність різних сторін та проти дискримінації. Якщо журналіст бачить у матеріалі, який збирається опублікувати, ознаки дискримінації статі, віку, походження, стану здоров’я тощо – він повинен проконсультуватися з редактором. У складних та неоднозначних ситуаціях редакція консультується з юристами та експертами профільних організацій, що спеціалізуються на недопущенні дискримінації.