Projector виходить на польський ринок: що це означає


Український онлайн-інститут Projector розпочинає офіційну освітню діяльність в Польщі. До кінця 2023 року планують розробити спільноту, проводити офлайн-івенти, запускати воркшопи та навчальні програми.

«Бізнеси під час війни більше не можуть залишатись локальними. Ми всі вже є частиною глобального ринку, бо Україна — частина європейської спільноти. Ми починаємо розбудовувати вільну українську освіту, робити її впізнаваною і сильною в усьому світі. І починаємо з Польщі, де навчається і працює прекрасне креативне ком’юніті, в тому числі з випускників Projector», — коментує Олександр Трегуб, CEO та співзасновник Projector Institute.

У Польщі команда інституту планує провести першу панельну дискусію серед спеціалістів польського ринку з компаній Apptension, Tonik та Doctor.one – у партнерстві з Google for Startup Campus.

  • ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Студенти навчатимуться онлайн на практичних інтенсивних програмах з акцентом на практиці, роботі з реальними замовниками та за програмою, розробленою з урахуванням специфіки локального ринку. Освітні програми в Польщі проходитимуть польською та англійською мовами. Викладатимуть експерти та спеціалісти з польського ринку.

Перші курси та воркшопи запустять з тем User Experience та Web Design для рівня beginner та junior. Пізніше до асортименту додасться і контент для middle+ аудиторії.

Вихід на польський ринок розпочнеться 17 жовтня у Варшаві. В планах компанії є ще низка європейських країн, вихід в які розпочнеться з 2024 року.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти