Правила цитування

Використання будь-яких матеріалів, опублікованих на сайті Bignews.ua, дозволено лише на умовах, зазначених у правилах цитування.

Під використанням розуміється будь-яке публікування, відтворення, копіювання, передрук, поширення, переклад, передача в ефір, повідомлення по кабелю, переробка та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право і суміжні права».

Під інформаційними матеріалами на сайті Bignews.ua розуміються будь-які статті, тексти, новини, які готуються редакцією Сайту; фотозображення, відео, аудіо (подкасти) та інше.

Усі права на матеріали, розміщені на сайті Bignews.ua, підлягають охороні відповідно до законодавства України.

Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформаційні матеріали, які розміщені на Bignews.ua, належать Bignews.ua та авторам таких публікацій, якщо інше не зазначено в інформаційному матеріалі.

Будь-які порушення зазначених правил може та буде розцінюватися як порушення прав інтелектуальної власності з усіма наслідками, що випливають з такого порушення.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на Сайті, дозволяється при обов’язковій вказівці прямого посилання, для Інтернет-видань – прямого гіперпосилання, відкритого для пошукових систем, на безпосередню адресу матеріалу, розміщеного на Сайті. Посилання (гіперпосилання) обов’язково повинно бути не нижче другого абзацу незалежно від повного або часткового використання матеріалів.

Використання фотографій Сайту дозволяється за умови посилання на джерело та прямого посилання на сайт Bignews.ua. При наявності імені фотографа, іншої інформації про автора, посиланні на фотобанк (Adobe Stock, Shutterstock, Freepik, Dreamstime, Depositphotos, 123RF, Creativemarket, iStock та інші) на зображенні, їх збереження при використанні обов’язково.

Усі матеріали, які розміщені на сайті Bignews.ua з посиланням на інформаційні агентства «УНІАН», «Укрінформ», «ІТАР-ТАСС», «Інтерфакс-Україна», «Reuters» та інші, не підлягають подальшому відтворенню та / чи розповсюдженню в будь-якій формі, окрім як з їхнього письмового дозволу.

Матеріали, відмічені знаком «Реклама», «PR», «Новини компаній» публікуються «На правах реклами» і носять інформаційно-комерційний характер.

Порушення цих правил буде розцінюватися, як порушення, що захищається законом прав інтелектуальної власності та права на інформацію. Bignews.ua залишає за собою право захищати свої права в судовому порядку або подачею скарг до правоохоронних органів, відповідно до законодавства України.