По Дніпру запустили вінки зі словами підтримки до мешканців тимчасово окупованих територій


У межах проєкту «Листи любові» організатори зібрали на сайті декілька тисяч повідомлень зі словами підтримки для тих, хто знаходиться на тимчасово окупованих територіях. Для передачі листів на тимчасово окуповані території будуть використані усі можливі способи доставки. Перший символічний крок — запуск листів на заквітчаних вінках у вечір Івана Купала.

Ідея ґрунтується на давній українській традиції, коли дівчата плели з квітів вінки та пускали їх по воді. «Листи любові» символізують нерозривний емоційний зв’язок між українцями у різних регіонах та покликані підтримати тих, хто перебуває у тимчасовій окупації.

Понад 500 вінків з побажанням скорішої зустрічі, словами підтримки та любові, відправили з берега Дніпра, всього у 8 кілометрах від тимчасово окупованої Херсонської та Запорізької областей.

Проєкт є частиною масштабної комунікаційної кампанії підтримки жителів тимчасово окупованих територій України, створений агенцією Gres Todorchuk за сприяння ГО «СВОІ», ГО «Молоді Ініціативні» та Foundation «UNION».

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти