Плакати UNITED24 з’явилися у Нью-Йорку і Лос-Анджелесі


До річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну Uber запустив дві кампанії Користувачі у шістнадцяти країнах Європи, зокрема Великобританії, можуть підтримати Україну через фандрейзингову платформу UNITED24, коли подорожують з Uber. Для цього існує опція «Uber для України». ЇЇ можна знайти в застосунку.

Також, 23 лютого тисячі LED-екранів з інформацією про благодійний збір “Keep Ukraine Moving” на реанімобілі через UNITED24 з’явилися на дахах таксі Uber в сімох містах США: Бостоні, Нью-Йорку, Чикаго, Атланті, Далласі, Феніксі та Лос-Анджелесі.

Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр і міністр цифрової трансформації України: «Під час повномасштабної війни бізнеси та люди з понад 110 країн підтримали Україну через платформу збору коштів UNITED24. Великі світові компанії, як-от Uber, допомагають не лише зібрати кошти на машини швидкої допомоги, а й утримати Україну в центрі уваги всього світу. Я вдячний компанії та її клієнтам, які підтримують українських медичних працівників».

Під час попередніх кампаній Uber зібрав понад 3 мільйони доларів завдяки пожертвам користувачів та внеску самої компанії. Цих коштів вистачило для придбання 50 машин швидкої допомоги.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти