Новинка на ринку: Nike випустив одяг для менструацій


Критичні дні створюють великі незручності для тих, хто прагне займатися спортом. Бренд Nike зважає на це і прагне усунути цю проблему.

А тому винайшов технологію, що дозволяє зупинити протікання. Бренд працює над цим ще з 2019 року у власній лабораторії спортивних досліджень. Так був створений ультратонкий вбираючий матеріал «Leak Protection: Period».

Як це працює

Спеціальний матеріал вперше з’явився в шортах Nike One. Він має двошарову вставку, яка вбирає вологу та утримує кров від протікання. У шорти також вбудовані невидимі трусики та підтримуючий шов.

«Страх протікання є реальним і не лише в підлітковому віці, а й протягом усього періоду менструації», – пояснює Ліза Гібсон, старша менеджерка проекту з інновацій в одязі Nike.

Гібсон вважає, що ця технологія «змінить життя людей». Вона також підкреслила, що дівчата кидають спорт удвічі частіше, ніж хлопці, і частково це пов’язано з тривогою через протікання.

Зміни у сфері

Сьогодні спортивні команди перероблюють свою форму, щоб позбутися білих шортів. Так, жіноча футбольна команда «Орландо Прайд» створила чорні шорти до своїх запасних комплектів, щоб дати можливість учасницям команди продовжувати грати під час менструації.

А модель Pro Short матимуть 13 партнерських федерацій на чемпіонаті світу з футболу серед жінок 2023 року. Вони доступні у маленьких та великих розмірах.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти