Новий застосунок для сканування показує, чи працює компанія у рф


IT-фахівець Ярослав Коломійченко розробив мобільний застосунок Buyer Scanner для сканування товарів. Мета – визначати, чи товари вироблені компаніями, які працюють на території терористичних країн.

«У кримінальних кодексах більшості країн є така норма: якщо одна особа платить гроші іншій особі за пограбування, зґвалтування і/або вбивство — це злочин і злочинці обидва, той, хто платив і той, хто скоював. Якщо ж це група осіб, що платить, чи що скоює злочин, тоді такі обставини вважають такими, що поглиблюють провину. А якщо ці особи — платники податків у бюджет терористичної організації під назвою “російська федерація”? Чому фінансування війни — не злочин, і чому платники податків у бюджет рф, фінансисти війни, досі лишаються безкарними?», — розповів автор застосунку Ярослав Коломійченко.

Компанія, що працює з рф, поповнює бюджет своїми податками, з яких відсоток йде на спонсорування війни проти України. Розробники прагнуть, аби завдяки додатку люди менше купували товари таких компаній.

Як це працює

Користувач сканує штрихкод товару. Застосунок визначить, чи товар не вироблений в терористичних країнах, і чи не виготовили його компанії, які досі поповнюють бюджети цих країн.

Застосунок уже доступний на iOS та Android.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти