Нові можливості для художників – простір BAROQUE Gallery


В Україні з’явилася віртуальна локація, що поєднує мистецтво, новітні технології та доступність. BAROQUE Gallery – галерея із доповненою реальністю (AR), і водночас – маркетплейс для українського сучасного мистецтва. ЇЇ технічне забезпечення дозволяє створювати виставкові проєкти, доступні до перегляду з будь-якої точки світу. Гнучкі можливості нового арт простору обмежені лише фантазією: виставкові зали, тематичне оформлення, аудіовізуальні ефекти. Завдяки функціоналу Open Sea митці можуть легко та швидко синхронізувати свої цифрові твори і переносити їх до виставкового простору. Тепер, разом із BAROQUE Gallery творчість українських митців стає доступною всьому світові і репрезентується навіть у воєнний час.

У межах арт простору експонується експериментальна виставка робіт сучасного українського фотографа Артема Гумілевського – представника миколаївської школи фотографії MYPH.art. Свій шлях митець прокладає через розмаїття прийомів, в контексті концептуальної художньої фотографії. Відправною точкою у своїй кар’єрі Артем називає проєкт «Велетень».

«Під час карантину кожна людина проходила через певні обмеження. Артем, як починаючий фотограф, перебував у процесі пошуку нової теми для своїх досліджень. Період пандемії виявив такі речі, як суворі умови та відмову від сприйняття дійсності. Свій процес творчості автор не називає «фотозйомкою», адже наголошує на тому, що для нього, як для художника, цей процес і є дослідженням. Артем спіймав себе на думці, що найбільш недослідженим об’єктом – є сам фотограф», – розповідає Наталія Дмитренко [мистецтвознавиця, засновниця DACA.agency, кураторка виставки].

Проєкт «Велетень» створювався впродовж двох років (2020 – 2022) і зосереджений на дослідженні митцем самого себе та власної свободи. Його тіло постає водночас як інструментом, так і формою, з якою Гумілевський експериментує крізь об’єктив. Приймаючи своє тіло таким, яким воно є, художник так само досліджує чужі реакції. Він проводить глядачів через серію ню портретів, створених на фоні незвичних українських пейзажів, чим закликає до осмислення (що є свобода для людини? яке місце людина займає в своєму просторі) оголеності – власної ідентичності. Крім того, завдяки багатьом деталям, що потрапили у кадр – кольори, символи, поєднання, побут, природа – автор підкреслює свою приналежність до певної культури. Він розповідає про свої звички, смаки, погляди, і це формує у глядачів певне художнє уявлення.

 

Віртуальний формат виставки надає можливість ознайомитися зі сміливими творами і доєднатися до експерименту, просто вступаючи у взаємодію з ними. галерейний простір в рамках персонального проєкту Артема Гумілевського є унікальною можливістю для українських митців ознайомитися з новими можливостями українського сучасного мистецтва в рамках новітніх технологій.

Переглянути виставку можна за посиланням.

⚫️ КОНТАКТИ

Instagram [ Митець: @humilevskiy, Галерея: @baroque.app, Кураторка: @natasha_museumgirl & @daca.agency ] Facebook [ МитецьГалереяКураторкаАгенція ]

 

 

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти