На фестивалі Burning Man знову встановили інсталяції від України


На американському фестивалі мистецтва Burning Man встановили інсталяції від України — «Птаха Фенікса», що нагадує тризуб, та «Храм їжака», зробленого з протитанкових їжаків.

На фестивалі Burning Man знову встановили інсталяції від України - Новини. Останні новини України та світу. Bignews.ua
Фото: Facebook_Vitaliy Deynega
  • ФЕНІКС

«Фенікса» створили художник Олексій Сай та архітекторка Дана Косміна. Це птах, що візуально нагадує тризуб, заввишки 8 метрів — символ єдності та сили українського духу.

Під час встановлення інсталяцію обшили дошками, тому відвідувачі не могли побачити, що всередині. Дошки спалили на початку фестивалю, хоча традиційно спалення відбувається в кінці. Відео виклав на своїй сторінці у фейсбуці засновник фонду «Повернись живим», заступник міністра оборони з питань цифрової трансформації Віталій Дейнега. Мета перформансу – показати, що сталося з Україною та українцями: Фенікс, який пройшов крізь вогонь і постав з попелу.

  •  ЇЖАК 

«Храм Їжака» (The Hedgehog Temple) сиворили Ярослав Корець, Олександр Слободяник, Мітя Зінов’єв і Лейла Жданова. Здалечку артоб’єкт, заввишки 7 метрів, нагадує їжачка, а при наближенні можна помітити військову тематику. Він побудований зі ржавого металу, а всередині нього — протитанкових їжаки. Тут же розмістили історії загиблих героїв, воїнів, друзів і близьких, яких забрала війна. Мета проєкту — зібрати гроші на машини швидкої допомоги та евакуації для українських військових.

На фестивалі Burning Man знову встановили інсталяції від України - Новини. Останні новини України та світу. Bignews.ua
Фото: Facebook_Oleksandr Slobodianyk

Burning Man – щорічний фестиваль незалежного мистецтва, що проводять у пустелі Блек-Рок у штаті Невада. Цьогоріч він проходить з 27 серпня по 4 вересня. Тема — ANIMALIA.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти