MEGOGO запускає освітній розділ, який навчає професіям і навичкам


Медіасервіс MEGOGO запускає розділ MEGOGO Освіта. Він нараховує понад 1000 лекцій провідних онлайн-шкіл та інститутів для дітей і дорослих.можна обирати з-поміж чотирьох основних тем: «IT, бізнес і креатив», «Освіта для дітей», «Англійська мова», «Саморозвиток».

Контент можна споживати з різних пристроїв, а перед придбанням курсів з ними можна ознайомитись. Тут можна безкоштовно подивитися контент від  Дія.Освіта, освітні професійні серіали: «Базовий курс введення в бізнес», «Дата-аналітик. Вступ до Excel», «Дизайнер інтер’єру», «Режисер монтажу» та інші.

Онлайн-інститут Projector матиме окрему передплату, а частину курсів можна переглянути безкоштовно або придбати окремо. Контент буде доступний тільки на MEGOGO Освіта та власній платформі Projector.

Можна буде ознайомитися із контентом таких платформ: IAMPM, CASES, Genesis Academy, ALOHA Language School, Green Forest, booyya.com, ProMovu, flexiblebody.online, Pedan Buro, GoITeens та інших. Лекції в межах розділу MEGOGO Освіта доступні як безкоштовно, так і платно, залежно від контенту. Деякі можна буде придбати окремо.

До початку нового навчального року також вийшли уроки на тему підтримки ментального здоров’я «ТИ ЯК? Повертаємось до школи!» для учнів 1-6 та 7-11 класів. Вони вже доступні до перегляду на MEGOGO.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти