Лондон перейменував вулицю на честь Києва


Частину лондонської вулиці у Вестмінстері перейменують на Kyiv Road. Вона тягнеться від Palace Court до Ossington Street неподалік від посольства рф.

24 лютого 2023 року буде встановлений новий дорожній знак Kyiv Road, а Мармурова арка поблизу буде підсвічена українськими кольорами.

Перейменування є частиною кампанії Ukraine Street, яка закликає місцевих мешканців підтримати перейменування вулиць з посольствами та консульствами росії на вулиці України. Ініцатива створена командою комунікаційного агентства Be–it Agency консалтингової групи One Philosophy за підтримки IT компанії DForce.

Крістіна Ніколаєва, лідерка проєкту та директорка в Be–it Agency, наголосила: «Необхідність ходити вулицею, названою на честь Києва, до свого посольства стане чудовим щоденним нагадуванням представникам росії про суверенітет України. Ми вдячні народу всієї Великої Британії за постійну підтримку у найважчі часи».

У межах кампанії Ukraine Street у 14 країнах світу перейменували чи назвали на честь України близько 20 вулиць та площ:і у Чехії, Польщі, Литві, Латвії, Албанії, Словаччині, Норвегії, Канаді, Угорщині, Естонії, Швеції, Франції, Ісландії, Люксембурзі, США. У шести з цих країн (Чехії, Литві, Латвії, Албанії, Норвегії й Канаді) «українські» назви дістали вулиці та площі, на яких розташовані дипломатичні установи рф.

Ідея виникла у відповідь на спроби росіян перекрутити історію України та відібрати її незалежність.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти