Лицемірство в правосудді у Голосіївському районному суді міста Києва.


Днями у Голосіївському районному суді міста Києва відбулося чергове судове засідання під головуванням одіозної судді Шевченко Тетяни Миколаївни.

суддя Шевченко Тетяна Миколаївна

Не дивлячись, на те, що розглядається складна справа, у якій в прямому сенсі вирішується доля малолітньої дитини, засідання пані суддя почала із жарту, мов би, громадська організація у своїй статті з висвітлення проблеми даної справи, «пройшлась» по ній не дуже жорстко за що вона жартома навіть вдячна була. Однак, вочевидь, керуючись своїм глибоким суддівським внутрішнім переконанням, у цьому судовому засіданні, суддя Шевченко Т.М. вирішила «виправити» ситуацію і «довести» протилежне, провівши засідання із дотриманням усіх «добрих» традицій нехтування високих стандартів суддівської поведінки.

Що ж, як з’ясувалося, із почуття гумору у даного служителя української Феміди все в порядку. А як щодо дотримання основних засад (принципів) цивільного судочинства? Ні, не чули?

Бо як тоді пояснити відверте нехтування хоча б принципом змагальності сторін у судовому провадженні, яке спостерігається щораз у вказаній справі? Ми не знаємо, які особисті інтереси переслідує суддя Шевченко Т.М. при розгляді цієї справи, однак слово у суді для сторони відповідача надається суто «для галочки» та «для протоколу», адже варто відповідачу або його адвокату обґрунтовувати свою позицію, суддя навіть не приховуючи своєї ОСОБИСТОЇ відвертої неприязні до сторони відповідача не дає висловитися, постійно перебиває та принизливим тоном вказує на з загальновідомі факти про особу відповідача, які до вирішення справи по суті не мають жодного відношення.

Судове провадження цілком і повністю через непрофесійні дії судді Шевченко Т.М. перетворилося на театр одного актора – власне судді Шевченко Т.М.

З огляду на викладене вище, недарма в доброчесності судді Шевченко виникають дуже великі сумніви, про що неодноразово повідомляли ЗМІ та профільні проекти.

Швидше за все, «фішкою» судді Шевченко Т.М. є надання недостовірних відомостей, які підлягають відображенню нею у зв’язку із здійснюваною діяльністю. Наприклад:

– зазначити у своєму досьє про відсутність факту притягнення до адміністративної відповідальності при наявності факту порушення ПДР та сплати відповідного штрафу;

– внести недостовірні відомості до декларації доброчесності, заперечивши факт засудження активістів Євромайдану.

– зазначити мільйонні статки у вигляді елітної нерухомості та коштовних автомобілів вартість яких йде у розріз доходів як самої судді так і її родичів, які ніби-то могли зі свого доходу це собі дозволити.

Цікаво от що! Можливо вказані вище навики, спрямовані на послаблення довіри громадян у чесність, незалежність, неупередженість та справедливість українського суду, суддя Шевченко Т.М., набула під час навчання в період часу з 1994 року по 2000 рік в Тюменському державному університеті на території російської федерації? Адже українці як ніхто інший переконалися на собі у абсурдності, нелогічності протиправних та корисливих дій «сусіда». Це, звичайно, лише припущення, але де б не навчалася пані Шевченко Т.М. правосуддя здійснюється на території суверенної та незалежної країни – України, основоположним принципом якого є ВЕХОВЕНСТВО ПРАВА і якого, кожен, хто одягнув мантію судді має неухильно дотримуватися.

Якщо у Вас є інша точка зору, позиція з цього матеріалу – пишіть на info@bignews.ua з посиланням на цей матеріал ми обов’язково його розглянемо та опублікуємо.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти