Колекція футболок з патріотичними принтами від українського бренда GANK


Український бренд чоловічого одягу GANK був заснований 2 роки тому та до цього часу встиг знайти своїх поціновувачів в кожному місті! І не дивно, адже його творці закладають в речі особливий сенс, підкреслюючи індивідуальність свого власника. Звісно, супроводжується це все крутими матеріалами, властивості яких вже особисто спробували й перевірили на собі понад тисячі задоволених клієнтів.

Цьогорічна літня колекція патріотичних футболок власного виробництва зібрала велику кількість зображень на актуальні нині тематики.

Задля їх створення дизайнери надихалися подіями, загальним настроєм, історіями та іншими складовими пов’язаними з теперішніми реаліями. Деякі принти нанесені на футболки різних кольорів. Серед ексклюзивних художніх малюнків кожен знайде для себе саме той, котрий найбільше прийдеться до подоби.

Широка розмірна сітка дозволить підібрати максимально влучний варіант під будь-який тип статури. До того ж, стилісти GANK дистанційно допоможуть вам із легкістю обрати ідеальний фасон, достатньо буде зробити кілька замірів і доставка замовлення не змусить на себе довго чекати.

В цій лінійці вони застосували цілковито новий рівень футболок — ще якісніша й більш зносостійка тканина використовується при виробництві цих фірмових речей; характеристики німецької бавовни порадують і здивують найвибагливіших покупців!

Цифрова технологія нанесення малюнка DTG (direct-to-garment) із застосуванням спеціальних, а головне екологічних фарб — найпередовіший і найсучасніший метод друку на сьогодні. Такий спосіб дозволяє якнайкраще передати чіткість та деталізованість барвистого принта, також зберегти його насиченість і уникнути тріщин на ньому, в тому числі через тривалий термін носіння та багаторазові прання.

Порадуйте себе відмінними виробами та водночас підтримайте українських виробників! 😉
Замовляйте футболки з принтами онлайн на https://gank.com.ua

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти