Із кліпів світових зірок видалили зображення України


Червоний Хрест Фландрії, бельгійський Червоний Хрест та агенція BBDO запустили кампанію у колабі з міжнародними артистам: Ed Sheeran, Editors, Tame Impala, George Ezra, Years & Years, Twenty One Pilots, Rudimental, Roméo Elvis. Мета — нагадати, як важливо підтримувати жертв війни.

Кліпи цих артистів було знято в Україні. Вони погодилися видалити локації зі своїх оригінальних відео та показати сьогодення країни.

Тепер можна побачити нові версії “Malade” Roméo Elvis, “Paradise” Джорджа Езри, “Frankenstein” Editors, “Never Let You Go” Rudimental, “Nico And The Niners” Twenty One Pilots, “Let It Happen” від Tame Impala, “Shine” від Years & Years та пісня ‘2step’ від Ed Sheeran. Версії без декорацій та акторів, із чорним екраном нагадують, що місця та люди у музичному кліпі тепер «недоступні».

«Ми можемо у співпраці з іншими товариствами Червоного Хреста надати таку необхідну гуманітарну допомогу. Наприклад, питну воду, продукти харчування, гігієнічні набори, одяг, електрогенератори чи медичну допомогу, психологічну підтримку, тому що не можна недооцінювати психологічну дію на постраждалих», — сказав Йоахім Деман, представник Червоного Хреста Фландрії.

Нові версії кліпів демонструються на музичних каналах і на сторінках YouTube організацій. Вони закликають людей зробивши пожертву.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти