Imagine Dragons записали звернення до пасажирів українського літака


Відомий гурт Imagine Dragons закликає донатити на підтримку України та розповідає про фандрейзингову платформу UNITED24.

На початку листопада авіакомпанія SkyUp запустила перший літак із логотипом UNITED24. Головна мета — нагадувати світові про Україну та збирати кошти на медичну допомогу. За цей час літак здійснив 43 рейси до десятьох країн та перевіз понад 9000 людей. З нового року на всіх пасажирів чекав сюрприз: після вітальних слів бортпровідника до них звернулись музиканти гурту Imagine Dragons.

“Imagine Dragons стали амбасадорами UNITED24 в липні 2022 року і відтоді постійно підтримують проєкти та збори для України — від фандрейзингу на автівки швидкої допомоги до розіграшу гітари з автографами серед підписників щомісячної пожертви, від участі в концерті з нагоди Дня Незалежності України до запису привітання для пасажирів літака SkyUp. Ми дуже вдячні за цю підтримку і віримо, що одного разу гурт запише особливе привітання — для пасажирів першого рейсу до Києва”, — Ярослава Гресь
координаторка UNITED24.

Літак уже здійснив 43 рейси до 14 аеропортів у Франції, Португалії, Естонії, Румунії, Латвії, Польщі, Швеції, Молдові, Єгипті й Тунісі.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти