Headway запустив проєкт про історію України та її досягнення


Український стартап Headway запустив проєкт Essence of Ukraine.

Він розповідає людям із різних країн про Україну та її феномен свободи, а також закликає іноземців донатити на освіту в Україні.

  • ПРО ЩО

Колекція включає ідеї істориків, мистецтвознавців, дослідників, підприємців, загалом — 480 хвилин читання або слухання 32 самарі книг, які розкривають понад 20 тематик: історію, культуру, традиції України, видатних діячів.

  • ЯК РЕАЛУЗІЄТЬСЯ

Добірка доступна безкоштовно для усіх користувачів застосунку у текстовій та аудіоверсіях трьома мовами — українською, англійською, іспанською. Понад 20 книг адаптовано цими двома іноземними мовами вперше.

«Українці створюють продукти №1 у світі, уособлюють єдність та незламність. Ми віримо у силу освітніх ініціатив. Тому прагнемо, аби якомога більше людей у світі відкрили для себе Україну, її місце на світовій арені та справжні сенси свободи», — коментує СЕО та засновник Headway Антон Павловський.

Headway — EdTech стартап, що створює продукти з мікронавчання, створена у 2019 році. За 4 роки вона зросла з 3 до 170+ людей у команді та відкрила офіси у Києві, Варшаві, Нікосії та Лондоні.

До колекції увійшли самарі на нонфікшн книжки, зокрема: «Країна жіночого роду» історика та журналіста Вахтанга Кіпіані, «Зваблення їжею з українським смаком» шеф-кухаря Євгена Клопотенка, «Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот» міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, «Шляхетна сила. Моє життя, мій футбол» українського футболіста Андрія Шевченка та інші.

Також у колекції є добірка з рекомендаціями видатних художніх книг українських авторів.

Усього у застосунку вже доступно 24 самарі, яка буде ще поповнюватися. Для українців колекція відкрита українською мовою під назвою «Незалежна: Сенси свободи».

З початку повномасштабної війни користувачі з України мають безкоштовний доступ до всіх функцій Headway на iOS та Android.

 

 

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти