Екс-очільник Київводоканалу відреагував на звинувачення у розтраті коштів


Автор: Антон Хомік 

Сергій Крушановський заявляє, що водозабір з плавучою насосною станцією був створений “Київводоканалом” без порушень, а станція досі функціонує і готова до транспортування, а гроші, передбачені у кошторисі, не витрачені. Про це йдеться в його коментарі для KВ.

Екс-очільник Київводоканалу називає звинувачення у розтраті коштів абсурдом.

“Альтернативний водозабір побудований відповідно до постанови Кабінету міністрів України, розпорядженню КМВА, пройшов будівельну експертизу, а пересування насосної станції відбудеться після демонтажу частини тимчасового мостового переходу, який заважає передислокації, для чого необхідно прийняття відповідного розпорядження КМВА, яке зараз готується”, – сказано в коментарі.

Крушановський зауважує, що рішення про побудову водозабору було прийнято на раді оборони міста Києва і роботи виконані повністю.

  • ЩО СТАЛОСЯ

26 березня 2023 року правоохоронці повідомили про підозру колишньому керівнику ПрАТ “АК “Київводоканал”. Сергію Крушановському інкримінують привласнення 65 млн гривень, виділених у березні 2022 року на передислокацію насосної станції для забезпечення населення столиці питною водою.

Крушановський відкидає звинувачення у неспрвності станції.

“Ми готові представити всі необхідні щорічні акти перевірки її технічного стану, які підтверджують її задовільний стан”.

Він підкреслює, що про підозру дізнався заздалегідь, коли перебував на лікуванні за кордоном. Коли Крушановський повернувся, щоб її отримати, вручення переносили тричі.

 

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти