До річниці Голодомору проаналізували геноцидну риторику лідерів країн


Український Інститут і креативна агенція Bickerstaff.932 розробили проєкт Genocide Speech Monitor. Мета – проаналізувати геноцидну риторику лідерів різних країн.

Проєкт присвячений 90-тій річниці Голодомору в Україні. У 1932 році Сталін заявив: “Якщо ми не почнемо виправляти ситуацію в Україні, ми можемо втратити Україну”. За цим послідували дії: штучний голод на території України, смерті понад 4 млн українців, та 1 млн втрати ненародженими. У 2022 році  путін заявив: “Україна була створена комуністичною Росією”. Після цього росія розпочала повномасштабне вторгнення.

“Вшановуючи 90-і роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні, ми розповідаємо світові правду про цю трагедію, її передумови та наслідки. Геноцид не трапляється раптово, це спланований і послідовний терор, який супроводжується геноцидною риторикою його ідеологів. Ми створили Genocide Speech Monitor — практичний інструмент для іноземних аудиторій, який дозволяє відстежувати таку риторику як у контексті Голодомору, так і подій сьогодення”. – зазначає Володимир Шейко, Генеральний директор Українського інституту

Кожна трагедія має свої відстежувані ознаки. У випадку геноциду, це слова диктаторів та представників влади, що можуть вказувати на їхні майбутні наміри.

Розробкою та втіленням проєкту на замовлення Українського інституту займалася українська креативна агенція Bickerstaff.932.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти