Для українців створили безкоштовний курс про авторське право


Освітня платформа для креативних індустрій CASES за підтримки Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій запускає безкоштовний онлайн-курс «Основи авторського права в креативних індустріях».

Мета – пояснити тему, яка для багатьох людей видається складною та заплутаною.

Курс підійде керівникам креативних бізнесів, дизайнерам, копірайтерам, митцям, програмістам та іншим галузевим спеціалістам.

Про що ви зможете дізнатися:

  • які права мають автори;
  • як їх захищати, як працювати з NDA;
  • як не порушувати права інших представників ринку,;
  • що робити, коли стикаєтесь з плагіатом.

Як це працює

Курс складається з 8 модулів, кожен з яких розкриває одне з питань про авторське право та інтелектуальну власність. Експерти розкажуть про реєстрацію торговельних знаків, види ліцензій, особливості захисту програмного коду та авторські права на об’єкти, створені штучним інтелектом.

Матеріали були розроблені спільно з експертами IP-офісу, зокрема Дмитром Дорошенком, керівником відділу розвитку креативних секторів економіки IP-офісу, Любов’ю Майданик, провідною професіоналкою з інтелектуальної власності відділу забезпечення просвітницьких заходів Департаменту «Академія інтелектуальної власності», Ольгою Кулініч, керівницею Департаменту «Академія інтелектуальної власності», Максимом Мельниковим, провідним професіоналом з інтелектуальної власності відділу забезпечення просвітницьких заходів Департаменту «Академія інтелектуальної власності».

Перший випуск курсу вже доступний для прослуховування. Доступ безкоштовний.

Проєкт запустили за підтримки Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти