Для амбасадорів UNITED24 створили вишиванки


Гуцульські орнаменти, каштани та дракони: для амбасадорів UNITED24 створили вишиванки. Мета — зібрати кошти на відновлення школи в селі Бузова на Київщині. Екземпляр вишиванки, як в амбасадора, можна отримати за внесок від 24 доларів.

За основу взяли орнаменти з різних регіонів України, які доповнили елементами, пов’язаними з кожним амбасадором.

Для амбасадорів UNITED24 створили вишиванки - Новини. Останні новини України та світу. Bignews.ua

Орнамент для Мішеля Азанавічуса поширений на Волині: бабуся режисера родом із Ковеля. Сорочка Скотта Келлі зі зорями та планетами нагадуватиме про дві важливі подорожі — у відкритий космос та в Україну. У вишиванки Кетрін Винник традиційний орнамент Галичини, звідки родом бабуся та дідусь акторки. Кольори та орнамент вишиванки для брата фронтмена Imagine Dragons Мака Рейнольдса притаманні рушникам Східного Поділля: замість коників на ній дракони. До сорочки кантрі-співака Бреда Пейслі, створеної за мотивами творчості українського митця Олександра Саєнка, додали бахрому. В основу вишиванки для Андрія Шевченка ліг геометричний орнамент вишивки Київського регіону, до якого додали листя каштанів — щоб нагадувала про рідне місто.

«ETNODIM поєднує традиційні орнаменти із символами новітньої України. Так стародавні українські традиції набувають нового звучання. Нам було цінно долучитися до створення вишиванок для людей, які підтримують Україну в найважчий час. Тепер ці сорочки поїдуть у різні країни: від Франції до Канади, від США до Англії — і будуть нагадувати амбасадорам UNITED24 про їхню важливу справу і про міцний зв’язок з Україною, який продовжиться і після нашої перемоги», — ETNODIM.

Купити таку вишиванку неможливо, але можна виграти, пожертвувавши від 24$. Збір триває з 18 травня до 1 червня. Кількість внесків від одного учасника необмежена.

Коментарі (0)

BigNews в Telegram

Підписуйтесь, у нас тільки найважливіше і цікавіше

Підписатися в Telegram

BigNews в Google News

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій

Підписатися в Google News

Спецпроекти